Vitanica® RZ

Vitaica® RZ, kültür bitkilerinin verimi ve kalitesinin arttırılması amacıyla geliştirilmiş, üstün kaliteli özel bir bitki besleme ürünüdür. Üretiminde kullanılan deniz yosunu ( Ecklonia maxima ) ve vitamin grupları sayesinde, her türlü abiyotik stres faktörlerine ve hastalık etmenlerine karşı direnç artışı sağlar, sağlıklı bitki gelişimini destekler. Özellikle toprak kökenli hastalık etmenlerinin görüldüğü açık tarla ve örtü altı yetiştiriciliğinin yapıldığı üretim bölgelerinde idealdir.

Ürün İçeriği :

Garanti Edilen İçerik w/w
Toplam Azot (N) % 5
Üre Azotu (NH2-N) % 3,5
Nitrat Azotu (NO3-N) % 1,5
Suda Çözünür Potasyum Oksit (K2O) % 5
Alginik Asit % 0,3
Ortanik madde (Deniz yosunu) % 30
Auxin 3.3 mg/lt
Cytokinin 0.009 mg/lt
pH 5.2 - 7.2

Vitanica® RZ Ürün Özellikleri ve Avantajları

  • Organik içeriği, Güney Afrika orijinli özel bir deniz yosunundan (Ecklonia Maxima), elde edilmiş olup, doğal hormonlar, amino asitler ve vitaminler bakımından çok zengindir.
  • Diğer bitki besin maddeleri ile desteklenmiş olması nedeniyle, uygulandığı bitkilerde ürün verimi ve kalitesini arttırır.
  • Özel içeriği sayesinde; bitki dokusunu güçlendirir, biyotik ve abiyotik stres faktörlerine karşı mukavemetini iyileştirir.
  • Bitki bünyesine, gerek kökler, gerekse de yaprak yoluyla hızlı alınır, kısa sürede etki eder..

Teknik belgeler

Belge Dil Anahtar sözcükler
Vitanica® RZ Türkçe bitki besleme,bitki dayanıklılığını arttırma, gelişmiş kök, organik bitki besin takviyesi,Sert Çekirdekli Meyveler, Turunçgiller, Zeytin, Muz, Kivi, Çilek, Lahana, Karnabahar, Brokoli, Buğday, Arpa, Kanola, Çeltik, Şeker Pancarı, Mısır, Ayçiçeği, Patates, Pamuk, Soya, Yer Fıstığı

Ambalaj

  • 2,5 LT